SON DAKİKA

Pandemi danışmanlarına teşekkür plaketi

Pandemi danışmanlarına teşekkür plaketi
A- A+

Vali Aydın Baruş, pandemi sürecinde Malatya’da özel uygulanması gereken kurullar ve alınması gereken tedbir konusunda danışmanlık yapan Prof. Dr. Ali Özer ve Prof. Dr. Yaşar Bayındır’a teşekkür plaketi verdi.

Koronavirüs Pandemisi sürecinde İl Pandemi Kurulunda görev alan İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Özer ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Yaşar Bayındır, Malatya’da özel uyulması gereken kurallar, alınması gereken önlemler ve kısıtlama-normalleşme dönemlerine uyum konularında danışmanlık yaptılar.

Pandemi ile ilgili sürecin büyük oranda sona ermesi nedeniyle Vali Aydın Baruş, Valilik makamında İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli ile birlikte Prof. Dr. Ali Özer  ve Prof. Dr. Yaşar Bayındır’a teşekkür plaketi takdim ederek,  yürütülen çalışmaları için teşekkür etti.

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

Vali Aydın Baruş, pandemi sürecinde Malatya’da özel uygulanması gereken kurullar ve alınması gereken tedbir konusunda danışmanlık yapan Prof. Dr. Ali Özer ve Prof. Dr. Yaşar Bayındır’a teşekkür plaketi verdi. Vali Aydın Baruş, pandemi sürecinde Malatya’da özel uygulanması gereken kurullar ve alınması gereken tedbir konusunda danışmanlık yapan Prof. Dr. Ali Özer ve Prof. Dr. Yaşar Bayındır’a teşekkür plaketi verdi. Vali Aydın Baruş, pandemi sürecinde Malatya’da özel uygulanması gereken kurullar ve alınması gereken tedbir konusunda danışmanlık yapan Prof. Dr. Ali Özer ve Prof. Dr. Yaşar Bayındır’a teşekkür plaketi verdi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar