SON DAKİKA

Sorunları ortak akıl ve istişare kültürüyle çözeceğiz

Sorunları ortak akıl  ve istişare kültürüyle çözeceğiz
A- A+

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, seçim çalışmaları  kapsamında Mıhlıdut Caddesi, Özalper Mahallesi, Temelli Caddesi  esnaf  ve  vatandaşların  sorunlarını  ve  taleplerini dinledi daha sonra  Malatya Muhasebeciler Odası Başkanı Serdar Böke ve Yönetimini ziyaret ederek Yeşilyurt'un  ve Malatya'nın  geleceği  hakkında  fikir alışverişinde  bulundu.

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Bilal Yıldırım ,Yeniden Refah Partisi Malatya İl ve İlçe Yönetimi , Kadın Kolları  İl ve İlçe Başkanları Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Adayları ile birlikte çalışmalarını sürdüren Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, vatandaş  ve esnaflarla  biraraya  gelerek  projelerini Yeşilyurt ve Malatya için  acil  yapılması  gerekenleri anlatmaya devam  ediyorlar.

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, “Bizler  yaklaşık  bir aydır  Yeşilyurt ve Malatya merkezde  hemen  hemen  gezmediğimiz  mahalle  cadde  sokak  kalmadı. Dokunmadığımız ziyaret etmediğimiz  esnafımız  hemen hemen kalmadı. Seçim  gününe  kadarda bir kez daha  olsa esnafımızı  ve vatandaşlarımızı kapı kapı ev  ev gezip  onların sorunlarını ve taleplerini not alıp Allah nasip  eder  başkanlığı  kazanırsak  aldığımız  notları  çözüm  noktasında  hayata  geçirmek adına ivedi  bir  şekilde ilk  gün  gündemimize alacağız. Mücbir Sebep Hali olsun  Rezerv alan olsun KDV ve Vergi  Muhafiyeti olsun. Bu  konularda  esnafımızı ve  vatandaşlarımızı  bilgilendirmeye  devam  edeceğiz. Gerçekten  Yeşilyurt'u  ve Malatya'yı  sadece  bizim  değil  milletimizin  gayretleriyle  ortak  akıl  ve iştişare  kültürüyle bir araya  gelerek  çözeceğiz. Milletimiz ve esnafımız  her an  her zaman istediği saatte ben  ve  mimar,  mühendis ve  şehir  planlamacısı  meclis  üyesi  adaylarımıza ulaşarak  sorunlarını  ve  taleplerini iletebilirler. ” dedi.

  • BÜLTEN / malatyayenises.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar