SON DAKİKA

“Tek amacımız esnaflarımızın yaşadığı sorunların çözüm bulmasıdır”

“Tek amacımız esnaflarımızın yaşadığı sorunların çözüm bulmasıdır”
A- A+

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, MESOB’a bağlı Odaların Başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile iftarda bir araya geldi.

Keskin, iftar öncesinde davetlileri salon girişinde karşıladı.

 

MESOB Başkanı Keskin, iftar sonrasında yaptığı konuşmasında, “Malatya esnaf camiasının, esnaf odalarımızın verdiği destekle hem esnafımızın sorun ve taleplerine sonuna kadar sahip çıkacağım, hem de Malatya’mızın meselelerini sahipleneceğim. Gücüm yettiği, dilim döndüğü kadar esnaf camiasının ve Malatya’nın emrindeyim. Bizim tek amacımız esnaflarımızın yaşadığı sorunların çözüm bulması, Malatya’mızın daha iyi yaşanabilir olmasıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği iftarda hem esnafımızın sorunlarını hem de Malatya’daki meseleleri arz ettim. Bundan sonrada birlik ve beraberlik için hizmet etmeye devam edeceğiz. Cenab-ı Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Başta esnaf ve sanatkar camiası olmak üzere Malatyalı hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, MESOB’a bağlı Odaların Başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, MESOB’a bağlı Odaların Başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, MESOB’a bağlı Odaların Başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, MESOB’a bağlı Odaların Başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, MESOB’a bağlı Odaların Başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, MESOB’a bağlı Odaların Başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, MESOB’a bağlı Odaların Başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, MESOB’a bağlı Odaların Başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile iftarda bir araya geldi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar