SON DAKİKA

İftara atmak ve yalan söylemek FETÖ'cülerin kanın da var

İNSANDA ZERRE KADAR UTANMA OLMAZSA .... Geçmişte FETÖ propagandası yaptığı ortaya çıkan sözde gazeteci "Sümeyye Kayaduman" adına gönderilen e-maili Sümeyye Karaduman şeklinde kamuoyuna aktardı. FETÖ propagandacıları sıkıştığında "Kayaduman" olan soy isimleri "Karaduman" olarak okuyabiliyor ve yazabiliyorlar. Onlar için utanma olmadığı için rahatlıkla yalan söyleyebilirler. Utanmadan Kayaduman"ın üzerini kapatarak, "Karaduman" algısı yapan FETÖ propagandacısının yayınladığı fotoğrafta "y" açık ve net olarak görülüyor. sözde gazeteci yalan ve sahte belgeden önce sosyal medya hesapları üzerinden şantaj ve tehditte bulundu, tutmayınca sahte belgeyi yayınlayarak aynen FETÖ gibi algı yürüttü.

İftara atmak ve yalan söylemek FETÖ'cülerin kanın da var
A- A+

Son günlerde 17-25 Aralık FETÖ yargı darbesi süreci sonrasında FETÖ silahlı terör örgütünün kirli propagandalarını yaptığına dair haberlerini ortaya çıkardığımız ve yayınladığımız Murat Karakoç adlı sözde gazeteci, benim ve eşimin hiçbir şekilde akrabalık ve kan bağı bulunmayan Komşuoğulları ile akraba yaparak, kendi aklınca FETÖ  oyunu oynadı.

 

Bilirek KAYADUMAN'ı kapatarak KARADUMAN  algısı veren Murat Karakoç,  " Y" harfini tam kapatamayınca yapmış olduğu sahtekarlık ortaya çıktı. Türkiye'de sahte belge üretme ve yayma konusunu FETÖ silahlı terör örgütü daha çok yapıyor ve kullanıyor. 

“Sümeyye Kayaduman” adına gönderilen e-mailin üzerini kapatan, ancak açık ve net olarak kayaduman soyadındaki  “y” kelimesini kapatmayı akıl edemeyerek, “Sümeyye Karaduman” olarak okuyucularına sunan  FETÖ'nün kirli propagandacısı Murat Karakoç, FETÖ ile ilgili geçmişe dönük defterleri açıldıkca, FETÖ'nün yalan ve iftira motedlarını kullanmaya başladı. 

1-Sahte belge üretmek ve kullanmak  FETÖ'lerin bilinen en büyük özelliğidir. 

2-"Sümeyye Kayaduman"  kimdir, necidir bilmiyoruz. 

3-Komşuoğulları ile hiçbir akrabalık ve kan bağımız, hatta komşuluğumuz bile yoktur. Tanımıyoruz, tanışmıyoruz. 

4- Hacı Mehmet Komşuoğlu diye birini tanımıyoruz

5-Eşim, şimdiye kadar gmail üzerinden herhangi bir e-mail adresi kullanmadı. 23 Yıldır tek bir e-mail adresi kullanıyor. 

6-En önemlisi eşim ve benim huawei marka cep telefonumuz hiç olmadı, öyle bir marka kullanmadık.

7-FETÖ haberini yayından çıkarttığını itiraf etmek  FETÖ'cülere şirin gözükmektir.  

İyi trollenmişsin…

Hesabını Mahkemede Vereceksin.

YALAN SÖYLEMEK, İFTİRA ATMAK FETÖ MENSUPLARININ VE FETÖ PROPAGANDACILARININ  KANINDA VAR. 

Burhan KARADUMAN 

Geçmişte FETÖ  propagandası yaptığı ortaya çıkan sözde gazeteci   "Sümeyye Kayaduman" adına gönderilen e-maili  Sümeyye Karaduman şeklinde kamuoyuna aktardı.  FETÖ propagandacıları sıkıştığında "Kayaduman" olan soy isimleri "Karaduman" olarak okuyabiliyor ve yazabiliyorlar. Onlar için utanma  olmadığı için rahatlıkla yalan söyleyebilirler.  Utanmadan Kayaduman"ın üzerini kapatarak, "Karaduman" algısı yapan FETÖ propagandacısı, oysa yayınladığı fotoğrafta "y" açık ve net olarak görülüyor. sözde gazeteci yalan ve sahte belgeden önce sosyal medya hesapları üzerinden şantaj ve tehditte bulundu, tutmayınca sahte belgeyi yayınlayarak  aynen FETÖ gibi algı yürüttü. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

10 yorum yapılmış

 • Hüseyin (9 ay önce)
  O bazı siyasetçi 22 yıldır Malatyayı yedi,
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Haktan (9 ay önce)
  Bu Murat Karakoç ile bazı siyasetçilerin yakınları işbirliği içinde.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • YARGI İŞLESİN (9 ay önce)
  haberin için de soy ismi açık açık yazıyor, mail de güya siliyor , pislikleri çıkacak ya Allahın adaleti işte, iyice yalancı, iftiracı olduklarını tescillediler ! YARGI IŞLESIN artık !!!!!
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Hakan (9 ay önce)
  Ne bekliyordunuz?
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Tarık (9 ay önce)
  Bu bir suç duyurusudur ! hemen işlem yapılmalı
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Selim (9 ay önce)
  SAVCILAR göreve daha kaç insana aileye böyle iftiralar alabilecekler !!!!
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Ahmet (9 ay önce)
  Çekirge bir sıçrar iki sıçrar , üçüncüye ayağına pislik bulaşır !
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Kerem (9 ay önce)
  İşleri güçleri bu işte, yalan, yanlış, iftira !
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Selim (9 ay önce)
  Bunlardan herşey beklenir !
  %100
  %0
  Yanıtla
 • sabri (9 ay önce)
  Tek yol hukuk. hedef gösteriyorlar, iftira atıyorlar ve o kıt akıllarıyla tehtit ediyorlar. Kesinlikle mahkemeye verin sayın editör. Fetö belgeleri ile beraber.
  %100
  %0
  Yanıtla
Çok okunanlar