SON DAKİKA

Malatya'da AK Parti'den ilk defa bir milletvekili esnaf ve sanatkar camiasını ziyaret etti

Keskin, deprem ve seçimler öncesi ve sonrasında ilk defa bir milletvekilinin esnaf  ve sanatkar camiasını ziyaret etmiş olmasından dolayı Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak’a teşekkür etti.

Malatya'da AK Parti'den ilk defa bir milletvekili esnaf ve sanatkar camiasını ziyaret etti
A- A+

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret ederek, sorun ve talepler konusunda istişarede bulundu.

Keskin, deprem ve seçimler öncesi ve sonrasında ilk defa bir milletvekilinin esnaf  ve sanatkar camiasını ziyaret etmiş olmasından dolayı Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak’a teşekkür etti. 

Ziyarette konuşan MESOB Başkanı Şevket Keskin, “Seçimlerden önce ve sonra ilk defa AK Partili bir Milletvekilimizin Malatya’da Esnaf ve Sanatkarlar camiasını ziyaret etmesi bizi son derece mutlu etmiştir. Milletvekilimiz İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak’ın benim yanımda ayrı bir yeri ve sevgisi vardır, bizimde kardeşimizdir. Malatya'da 20 bin esnafın her şeyini kaybettiği depremlerden sonra, Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi ve sonrasında AK Parti'den ilk defa bir milletvekili, değerli kardeşimiz İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak’ın bizi ziyaret etmiş olmasından dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah iyi çalışacak, yıkılan Malatya’yı hep birlikte ayağa kaldırmak için ortak akılla bunu yapmamız lazım.” dedi. 

-“Bu şehri tekrar ayağa kaldırmak için istişare ederek ortak akılla hareket edeceğiz”

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, “Esnaf ve sanatkarımız hayatın her alanında var.  6 Şubat depremlerinde etkilenen 11 il arasında en fazla yıkımın yaşandığı illerden birisi olan Malatya’mızda  koordinasyonun yaşanmasında  Oda başkanlarımız, STK’larımız, kamu kurumlarımız, askeri birimlerimiz, bürokratlarımız, siyasetçilerimiz, üniversitemiz, akademik camiamız, en önemlisi hemşehrilerimiz birlik ve beraberlik içerisinde ‘Malatya’yı nasıl tekrar ayağa kaldırabiliriz’ düşüncesi ile büyük bir gayretle çalıştı ve çabaladı. Bizler bu çabaya şahit olduk ve bu çabanın içerisinde olduk. Ben Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Şevket Keskin’e Malatya’mız adına teşekkür ediyorum. Çünkü Şevket Keskin, Şevket Abimiz, hiçbir etnik kökene bakmadan, ayrım yapmadan Malatya’da birlik ve beraberlik içinde yaralar sarılsın diye ciddi anlamda çaba gösterir. Samimiyetine güvenerek söylüyorum, bazen de sinirlenir, insanız. Ama ben neyi kastettiğini, Malatya için neyi öngördüğünü anlarım.  Biz bu şehir için birlikte faydalı olacağız. Hep birlikte çaba ve gayretle Malatya için yola devam edeceğiz. Biz bu şehri tekrar ayağa kaldırmak için hepimiz, hiçbir ayrım gözetmeksizin eksikleri görerek ve istişare ederek ortak akılla hareket edeceğiz.” İfadelerini kaydetti. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar