SON DAKİKA

Ağır hasarlı 4 katlı bina boşaltılarak yıkıldı

A- A+

Malatya’da 2 yıl önceki 24 Ocak depreminde ağır hasar gören bir bina daha yıkıldı. Böylece  Malatya’da 1 hafta içinde ikinci bir bina yıkılmış oldu. Hafta içinde çatırtı sesleri üzerine boşaltılan 5 katlı 10 daireli apartman ile ilgili süreç ise sürüyor.

24 Ocak 2020 tarihinde merkez üssü Elazığ’ın Sivrice ilçesi olan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından 2 yıl geçmesine karşın, etkisi devam ediyor.

Malatya’da 24 Ocak depreminde ağrı hasar gören Milli egemenlik caddesi üzerindeki 4 katlı bina, ana cadde trafiğe kapatılarak yıkımına başlandı.

Depremde ağır hasar görmesi nedeniyle boşaltılan bina tankerden su sıkılarak toz çıkartması engellenerek iş makinesi ile yıkıldı.

Öte yandan, 24 Ocak depreminde 37´si Elazığ, 4´ü Malatya´da olmak üzere 41 vatandaş hayatını kaybetmişti.

[caption id="attachment_6224" align="alignnone" width="1049"]Malatya’da 2 yıl önceki 24 Ocak depreminde ağır hasar gören bir bina daha yıkıldı. Böylece  Malatya’da 1 hafta içinde ikinci bir bina yıkılmış oldu. Hafta içinde çatırtı sesleri üzerine boşaltılan 5 katlı 10 daireli apartman ile ilgili süreç ise sürüyor. Malatya’da 2 yıl önceki 24 Ocak depreminde ağır hasar gören bir bina daha yıkıldı. Böylece  Malatya’da 1 hafta içinde ikinci bir bina yıkılmış oldu. Hafta içinde çatırtı sesleri üzerine boşaltılan 5 katlı 10 daireli apartman ile ilgili süreç ise sürüyor.[/caption]

[caption id="attachment_6226" align="alignnone" width="1029"]Malatya’da 2 yıl önceki 24 Ocak depreminde ağır hasar gören bir bina daha yıkıldı. Böylece  Malatya’da 1 hafta içinde ikinci bir bina yıkılmış oldu. Hafta içinde çatırtı sesleri üzerine boşaltılan 5 katlı 10 daireli apartman ile ilgili süreç ise sürüyor. Malatya’da 2 yıl önceki 24 Ocak depreminde ağır hasar gören bir bina daha yıkıldı. Böylece  Malatya’da 1 hafta içinde ikinci bir bina yıkılmış oldu. Hafta içinde çatırtı sesleri üzerine boşaltılan 5 katlı 10 daireli apartman ile ilgili süreç ise sürüyor.[/caption]

[caption id="attachment_6227" align="alignnone" width="1080"]Malatya’da 2 yıl önceki 24 Ocak depreminde ağır hasar gören bir bina daha yıkıldı. Böylece  Malatya’da 1 hafta içinde ikinci bir bina yıkılmış oldu. Hafta içinde çatırtı sesleri üzerine boşaltılan 5 katlı 10 daireli apartman ile ilgili süreç ise sürüyor. Malatya’da 2 yıl önceki 24 Ocak depreminde ağır hasar gören bir bina daha yıkıldı. Böylece  Malatya’da 1 hafta içinde ikinci bir bina yıkılmış oldu. Hafta içinde çatırtı sesleri üzerine boşaltılan 5 katlı 10 daireli apartman ile ilgili süreç ise sürüyor.[/caption]

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar