SON DAKİKA

CHP'de değişen olmadı

CHP'nin Malatya'da gerçekleştirdiği 3 ilçedeki kongrelerde mevcut başkanlar yeniden seçimi kazandılar.

CHP'de değişen olmadı
A- A+

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde Arguvan, Kuluncak ve Arapgir ilçe kongrelerinde mevcut başkanlar tekrar seçildiler.  CHP İlçe kongrelerine CHP İl Başkanı Barış Yıldız ve il yönetimi katılarak, partililerle bir araya geldiler. 

-Arguvan’da tekrar Aslantürk seçildi 

CHP’nin Malatya’daki ilk kongresinin gerçekleştirildiği Arguvan’da mevcut ilçe başkanı Ekber Aslantürk tek listeyle aday olarak tekrar başkan seçiirken, CHP Arguvan İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu;  Hüseyin Altun, Cem Yıldırım, Hasan Hüseyin Kaya, Sevgi Albal, Gani Uğurlu, Hacı Bayram Aslan, Hüseyin Üstün, Musa Bali, Devrim Öztürk ve Mevlüt Engüzel.

CHP Arguvan İl Delegeleri ise şu şekilde;  Mehmet Kızıldaş, Ekber Aslantürk, Mehmet Ali Yücel, Hasan Sarıgül, İsmail Özalp, Vahap Çakmak, Gül Nilay Mıllaoğlu, Niyazi Akbaba, Erol Topal, Turan Fırat ve Mesut Özbakır.

-Kuluncak’ta Şekerci yeniden başkan 

CHP Kuluncak ilçe kongresinde de mevcut başkan Hidayet Şekerci tek listeyle girilen seçimde tekrar başkan seçilirken CHP Kuluncak İlçe Yönetim Kurulu’na ise, Celal Yıldırım, Erdoğan Gürkan, Gazi Tercan, Selim Büyük, Hasan Meriç Uluk, Temir Şahin, Metin Yalçın, Mustafa Zengin ve  Ülger Demirci seçildiler. 

CHP Kuluncak İl Delegeleri ise şu isimlerden oluştu;  Hidayet Şekerci, Mustafa Yıldız, Gazi Tercen, Hasan Özer ve  Celal Yıldırım.

-Arapgir’de 2 aday yarıştı, mevcut başkan kazandı 

CHP Arapgir İlçe Başkanlığı için yapılan kongrede iki aday yarışırken, seçimi kazanan mevcut başkan  Muharrem Yedekçi başkanlığındaki CHP Arapgir Yönetim Kurulu’na şu isimler girdi; Bedri Çöp, Mustafa Kaya, Songül Çağdaş, Ayhan Kıcı, Türkan Çelik, Sabri Gencay, Turabi Başpınar, Namık Bayındır, Mustafa Ulusoy, Mehmet Oral ve Necip Üçtepe.

CHP Arapgir İl Delegeliğine ise Muharrem Yedekçi, Haluk Cömertoğlu, Muharrem Gök, Nevzat Şahin, Namık Bayındır, Mehmet İncesu, Cemal Çataltaş, Ayhan Kıcı ve  Hüseyin Yağmur seçildiler. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar