SON DAKİKA

Hekimhan’daki Esnaf Odası seçimlerinde başkanlar değişmedi

Hekimhan’daki Esnaf Odası seçimlerinde başkanlar değişmedi
A- A+

Hekimhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Hekimhan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın genel kurullarında mevcut başkanlar tekrar seçildi.

Genel kurullarda önce Hekimhan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın 2022 yılı genel kurulu Oda binasında gerçekleştirildi. Mevcut başkan İbrahim Kılıç’ın tekrar tek liste ile aday olduğu genel kurulda  divan başkanlığını Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin yaptı.

Genel kuru sonucunda Hekimhan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın başkanlığına yeniden İbrahim Kılıç seçilirken yönetim kuruluna Gökhan Nebi Aydıner, Özer Kaymaz, İrfan Altıkulaç, Süleyman Koç, Mehmet Ali Aslan ve Ali Kaya seçilirken, Denetim Kurulu’na da Ali Yusuf Özgül, Sercan Altıkulaç ve Erol Çoban getirildiler.

 

Hekimhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın genel kurulu da odanın bitişiğinde bulunan kahvehane de yapıldı. MESOB Başkanı Şevket Keskin’in divan başkanlığını yaptığı genel kurul da mevcut başkan Kaya Günay ile Soner kılıç aday oldular.

Seçim de Kaya Günay 118 oy, Soner Kılıç ise 61 oy aldı.

Kaya Günay başkanlığındaki Hekimhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yönetim kuruluna Nevzat Kalaylı, Aytekin İzci, Süleyman İzci, Altan Altıkulaç, Asef Acar ve Bedri Yücel seçilirken, Denetim Kuruluna da Ramazan Parmaksız, Sefa Gökçe ve Muhammet Ali Uçar getirildi.

 

MALATYA GÜNDEMİNİN VİDEO HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ...

 

 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar