SON DAKİKA

MHP Heyetinden Valilik, Büyükşehir ve Emniyet Ziyaretleri

MHP Heyetinden Valilik, Büyükşehir ve Emniyet Ziyaretleri
A- A+
Reklam

  • MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Gökhan Gök ve beraberindeki heyet Malatya Valisi Hulusi Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret etti.

MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Gökhan Gök, Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Şengönül, MHP Battalgazi İlçe Bakanı İlhan İlhan, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Süleyman Emre, TÜRKAV İl Başkanımız Muhsin Yiğit, Kamu-Sen İl Başkanı ve Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Fevzi Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Hulusi Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret etti.

MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu ve MHP İl Başkanı Gökhan Gök ve beraberindeki heyetin Valisi Hulusi Şahin’e ziyaretinde Malatya’nın sorun ve taleplerine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret eden MHP Heyeti, ardından İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret ederek görüştüler.  

MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “MHP olarak zaman zaman il yöneticilerimizi ve kurumlarımızı ziyaret ederek, sahadan bize iletilen yerel sorunların çözümü ve takibi için fikir alışverişinde ve istişarelerde bulunuyoruz.” dedi.

-“Cumhur İttifakının en güzel örneğini de Malatya’da sergiliyoruz”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyarette konuşan MHP İl Başkanı  Gökhan Gök, “Cumhur İttifakımızın başarılı belediye başkanı Sayın Selahattin Gürkan başkanımızı Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına atanmamız münasebetiyle ziyaret ediyoruz. Sayın başkanımıza kabullerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yakinen başarılı çalışmalarına şahit olduğumuz başkanımızla bundan sonrada teşkilatımızla birlikte uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu. 

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, , “Tüzüğümüzün 94. Maddesi gereğince geçmiş dönem il başkanımız Mesut Samanlı kardeşimizin Milletvekilliği Aday Adaylığı için istifasından sonra Sayın Genel Başkanımızın tensipleriyle il başkanlığına atanan Gökhan Gök kardeşimiz ve yönetim kuruluyla birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımıza hem tanışma hem nezaket ziyaretinde bulunduk. Sayın Başkanımıza bizleri misafir etmesinden dolayı şahsına ve belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu ve MHP heyetini ağırlamaktan dolayı büyük onur duyduğunu ifade eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Bizler özellikle siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğuna inanıyoruz. Cumhur İttifakı içerisinde olduğumuz Milliyetçi Hareket Partisiyle gerek Ankara’da milletvekili boyutuyla Sayın Mehmet Celal Fendoğlu vekilimizin büyükşehir belediyemizle ilgili olan iş ve işlemleri takip etmesi, yerelde il başkanlarımız ki bir önceki dönem il başkanlığı yapan ve milletvekili aday adayı olması vesilesiyle istifa eden Mesut Samanlı olsun, yeni göreve başlayan Gökhan Gök ve Milliyetçi Hareket Partisinin her kademesiyle hakikaten güzel işleri birlikte paydaş olarak yapmaya gayret ettik. Cumhur İttifakının en güzel örneğini de Malatya’da sergiliyoruz. Değerli milletvekilimiz her zaman her konuda il başkanımızda dâhil hep yanımızda olmuşlardır. Malatya’daki iş ve işlemlerin, hizmetlerin yapılmasında gayret göstermişlerdir. Önümüzdeki seçimlerin Cumhur İttifakımıza, milletimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Reklam

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Reklam
Çok okunanlar