SON DAKİKA

MHP’den Kur’an Kursu Öğrencilerine Ziyaret

MHP’den Kur’an Kursu Öğrencilerine Ziyaret
A- A+

MHP’den Kur’an Kursu Öğrencilerine Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Tepeköy Mahallesindeki Kur’an Kursunu ziyaret ederek, Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Aynı zamanda baba ocağı olan Tepeköy Mahallesinde partili yöneticilerle birlikte ziyarette bulunan MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, burada Tepeköy Camii Kur’an Kursu’nu ziyaret ettiler. Samanlı ve yöneticiler, minik öğrencilere kapağında ay-yıldız bulunan Kur’an-ı Kerim hediye eti.

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, “Malatya’nın birçok yerindeki camisinde bu etkinliklerimize devam edeceğiz. Türklük şuuru ile temellendirilmiş ve İslamiyet’in tüm bilgi ve donanımına vakıf olmuş gerçek âlimler yetişmesi en büyük temennimizdir. Bizler; kalp ile tasdik şiarıyla İslamiyet’i ulvi bir hissiyata bürünerek yaşayanlardanız. Bu yüzden gençlerimizin dil ile ikrardan çok daha derin, çok daha kesif bir mana bulmasına yolbaşçısı olmak zorundayız. İlk emri ‘Oku’ olan mukaddes inancımızın bu emrine riayet etmeli, buna gönül veren gençlerimizi de her koşulda desteklemeliyiz.” İfadelerini kaydetti.

BURAYI TIKLAYINIZ.... MALATYA'NIN GÜNCEL HABER VİDEOLARI BURADA

 Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Tepeköy Mahallesindeki Kur’an Kursunu ziyaret ederek, Kur’an-ı Kerim hediye etti.  Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Tepeköy Mahallesindeki Kur’an Kursunu ziyaret ederek, Kur’an-ı Kerim hediye etti.  Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Tepeköy Mahallesindeki Kur’an Kursunu ziyaret ederek, Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar