SON DAKİKA

Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencileri İnönü Üniversitesini Ziyaret Etti

Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencileri İnönü Üniversitesini Ziyaret Etti
A- A+

Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencileri İnönü Üniversitesini Ziyaret Etti

Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun öğrencileri okullarına yaklaşık 1.500 adet kitap  toplayan  İletişim Fakültesine iade-i ziyarette bulundu ve İletişim Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültelerini gezdi.

 

Etkinliğe, Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü İrfan Büyükyıldırım ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmenleri; Alper Özgül, Ozan Yıldırım, Muzaffer Aksu, Sezer Kumral’ın yanı sıra İletişim Topluluğu Akademik Danışmanı ile üyeleri ve ilkokul öğrencileri katıldı.

Malatya’nın Pütürge ilçesinde yer alan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’na, İnönü Üniversitesi İletişim Topluluğu tarafından bir ziyaret gerçekleştirilmiş ve kitap kampanyası düzenlenmişti. Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri ve hocaları da İnönü Üniversitesine iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri ve hocaları İnönü Üniversitesinde verilen eğitimler ve üniversite bünyesinde gerçekleştirilen etkinlikler hakkında bilgi aldı.

 

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Elemanı Arş. Gör. Mehmet Ulaş, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerini ve hocalarını İnönü Üniversitesinde misafir etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek şunları dile getirdi: “İletişim Topluluğu olarak toplumsal fayda kriterini esas alarak çeşitli etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye de devam edeceğiz. Bu etkinliklerdeki temel amacımız genç kardeşlerimiz ile bir araya gelerek onların hayata dair farkındalıklarını arttırmak ve hayırlı işlerde bir araya gelebilmektir. Bugün de bu doğrultuda Pütürge ilçemizde yer alan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunun kıymetli hocalarını ve değerli öğrencilerini üniversitemizde misafir etmiş bulunmaktayız. Geçtiğimiz aylarda kitap kampanyası düzenlediğimiz okulumuzun öğrencilerini ve hocalarını okulumuzda misafir etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyduk. İletişim Topluluğu olarak gerçekleştirdiğimiz her etkinlikte bizden desteklerini esirgemeyen başta Dekanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Yatkın olmak üzere, Spor Bilimleri Fakültesi ile Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesinin dekanlarına ve akademik personeline, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığımıza ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Batar’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Fakülte ziyaretleri kapsamında İletişim Fakültesini gezen öğrenciler İletişim Fakültesi Uygulama Birimleri olan İNÜHABER Merkezi, Radyo Kampüs, Ajans Birimi, Stüdyo ve Reji Odasını gezerek uygulama birimlerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Öğrenciler ziyaret kapsamında Spor Bilimleri Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesini de gezdi. Gezilerin ardından İletişim Topluluğu üyeleri öğrencilerle çeşitli oyunlar oynadı.

Gezi, İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yatkın’ın öğrencilere hediye vermesi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

 

Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun öğrencileri okullarına yaklaşık 1.500 adet kitap  toplayan  İletişim Fakültesine iade-i ziyarette bulundu ve İletişim Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültelerini gezdi. Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun öğrencileri okullarına yaklaşık 1.500 adet kitap  toplayan  İletişim Fakültesine iade-i ziyarette bulundu ve İletişim Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültelerini gezdi. Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun öğrencileri okullarına yaklaşık 1.500 adet kitap  toplayan  İletişim Fakültesine iade-i ziyarette bulundu ve İletişim Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültelerini gezdi. Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun öğrencileri okullarına yaklaşık 1.500 adet kitap  toplayan  İletişim Fakültesine iade-i ziyarette bulundu ve İletişim Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültelerini gezdi. Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun öğrencileri okullarına yaklaşık 1.500 adet kitap  toplayan  İletişim Fakültesine iade-i ziyarette bulundu ve İletişim Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültelerini gezdi. Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun öğrencileri okullarına yaklaşık 1.500 adet kitap  toplayan  İletişim Fakültesine iade-i ziyarette bulundu ve İletişim Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültelerini gezdi. Pütürge Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun öğrencileri okullarına yaklaşık 1.500 adet kitap  toplayan  İletişim Fakültesine iade-i ziyarette bulundu ve İletişim Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültelerini gezdi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar