SON DAKİKA

Suç noktalarına tespit çalışması

Suç noktalarına tespit çalışması
A- A+

Suç noktalarına tespit çalışması

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik ekiplerince Malatya’da şehrin çeşitli noktalarında bulunan ve çevre güvenliğine tehdit oluşturan, suç ve suçlulara mekân olma ihtimali bulunan metruk bina ve araçlara yönelik tespit çalışmalarına devam edildi.

Emniyetin Müdürlüğü’nün açıklama da, “Bu bağlamda suçların işlenmesi için elverişli ortamları zayıflatan ve polis halk ilişkilerini ön plana çıkaran ‘proaktif polislik’ anlayışıyla bilgilendirme faaliyetlerin aralıksız devam edeceği bildirildi.” denildi.

-HEM'deki kadınlara şiddet konusu anlatıldı 

Bu arada, Toplum Destekli Polislik ekiplerince Halk Eğitim Merkezinde bulunan kadın kursiyerlere KADES uygulaması ve 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında bilgilendirmeler de yapıldı.

Toplum Destekli Polislik ekiplerince ayrıca öğrencilere yönelik Genel Güvenlik ve Trafik Kuralları konularında bilgilendirme çalışmalarını da yürüttü.

[caption id="attachment_6398" align="alignnone" width="1169"]Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik ekiplerince Malatya’da şehrin çeşitli noktalarında bulunan ve çevre güvenliğine tehdit oluşturan, suç ve suçlulara mekân olma ihtimali bulunan metruk bina ve araçlara yönelik tespit çalışmalarına devam edildi. Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik ekiplerince Malatya’da şehrin çeşitli noktalarında bulunan ve çevre güvenliğine tehdit oluşturan, suç ve suçlulara mekân olma ihtimali bulunan metruk bina ve araçlara yönelik tespit çalışmalarına devam edildi.[/caption]

[caption id="attachment_6399" align="alignnone" width="988"]Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik ekiplerince Malatya’da şehrin çeşitli noktalarında bulunan ve çevre güvenliğine tehdit oluşturan, suç ve suçlulara mekân olma ihtimali bulunan metruk bina ve araçlara yönelik tespit çalışmalarına devam edildi. Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik ekiplerince Malatya’da şehrin çeşitli noktalarında bulunan ve çevre güvenliğine tehdit oluşturan, suç ve suçlulara mekân olma ihtimali bulunan metruk bina ve araçlara yönelik tespit çalışmalarına devam edildi.[/caption]

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar