SON DAKİKA

Yeşilyurt Belediyesinden bir garip satış ihaleleri!..

Yeşilyurt Belediyesinden bir garip satış ihaleleri!..
A- A+

Yeşilyurt Belediyesi, Çırmıktı’da mülkiyeti belediyeye ait olan aynı ada üzerinde yer alan arsaları ayrı ihalelerle satışa çıkartması dikkat çekti.

Yeşilyurt Belediyesi tarafından yayınlanan satış ilanına göre; Mülkiyeti Yeşilyurt Belediyesine ait, Çırmıktı’da bulunan Mollakasım Mahallesinde bulunan 105 nolu adada yer alan 7 adet arsanın satış ilanınnın ardından, yayınlana ikinci ilanda yine 105 nolu adada bulunan 7 arsa daha satışa sunuldu.

İlk arsa satış ilanında 7 7 adet arsanın 600 metrekare ile 772 metrekare büyüklüğünde olduğu ve muhammen bedellerinin ise 1 milyon 81 bin TL ile 840 bin TL arasında değiştiği kaydedilmiş ve  

İhalenin 8 Haziran 2023 tarihinde saat 10.00’da  Yakınca Mahallesi Kenan Işık Caddesinde Muhsin Yazıcıoğlu Parkı içindeki  Eski Nikah Salonunda yapılacağı belirtilmişti.

Yeşilyurt belediyesi tarafından yayınlanan ikinci arsa satış ilanında ise, Mollakasım Mahallesi 105 nolu adada bulunan 7 arsanın daha satışa sunulduğu belirtilerek, arsaların 600 metrekare ile 1.000 metrekare büyüklüğünde olduğu ve muhammen bedelinin ise 840 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değiştiği belirtildi. 

İkinci arsa ihalesinin ise 13 Haziran 2023 tarihinde saat 10.00’da  Yakınca Mahallesi Kenan Işık Caddesinde Muhsin Yazıcıoğlu Parkı içindeki Eski Nikah Salonunda yapılacağı belirtildi.

Yeşilyurt Belediyesinin, Mollakasım Mahallesindeki 105 nolu ada da bulunan parsellerin satışını bölerek ihaleye çıkartması dikkat çekti. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar