SON DAKİKA

Yolsuzluk yapan vekil yakınları yerinde, Milli Eğitim Müdürü veda etti

Yolsuzluk yapan vekil yakınları yerinde, Milli Eğitim Müdürü veda etti
A- A+

Bazı milletvekillerinin, birinci derecedeki kamu görevinde bulunan yakınlarının hakkındaki yolsuzluk ve usulsüzlük iddialarına rağmen hiçbir şey yapılmazken, çalışkanlığı ile Malatya’da sevildiği halde istemedikleri Millî Eğitim Müdürü Battal Kanbay, yayınladığı mesajla memleketi Malatya’daki görevinden dolayı veda etti.

Kanbay görevden alınmış ve yerine Rizeli olan İstanbul İl Milli Eğiti Müdür Yardımcısı Hatice Özdemir atanmıştı.

Kanbay’ın sosyal medyada yayınladığı mesajı şu şekilde;

“Değerli Meslektaşlarım ve Kıymetli Malatyalılar; Vedalardan hoşlanmasam da bugün veda etme zamanı geldi. Deprem ve salgın gibi hayatımın en zor görevini Sayın Valimiz Aydın Baruş Bey'in himayesinde ve sizlerle birlikte yürüttük. Bu zorlu süreçte tüm varlığınızla benim yanımda yer aldınız. Maarif davasına beraber omuz verdik. En ücra köydeki yetim çocuklar için birlikte kanat çırptık. Servisçilerimiz zarar etmelerine rağmen çalışmaya devam ettiler var olsunlar. Kantincilerimiz her zorluğa rağmen açık kaldılar. Adını sayamadığım tüm paydaşlarımız bizlere omuz verdiler. Velilerimiz, Okul Aile Birliği başkanlarımız bize omuz verdiler yükümüzü hafiflettiler. Muhtarlarımız bizi yalnız bırakmadılar. Tüm zorlukları beraber aştık. Emektar yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve eğitim çalışanlarımız yaptığınız fedakârlıklar asla unutulmayacaktır. Vefa gruplarımız; uzaktan eğitimde içerik oluşturmada mucizeler yarattı. Akrabaların birbirinden kaçtığı bir dönemde onlar öğrencilerimizin, milletimizin devletimizin yanında yer aldılar. Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki görevim bugün itibari ile tamamlandı. Sayın Bakanımız Prof. Dr. Mahmut Özer'e ve Sayın Valimize yürekten teşekkür ediyorum. Kaymakamlarımıza, belediye başkanlarımıza, basın mensuplarına ve tüm eğitim paydaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Değerli meslektaşlarım sizler moral kaynağım oldunuz. Beni hep güler yüzle karşıladınız. Öğretmenler odasında hep tebessümle ayrıldık. Tüm projelerimizde azami gayret gösterdiniz sizlere de çok teşekkür ediyorum. Yüreğinizden öpüyorum. Hakkınız helal edin, varsa benim de hakkım helal olsun. Yeni göreve başlayan İl Müdürümüze başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun. Hepinizi Allah'a emanet ediyorum. Selam ve dua ile ..”

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

[caption id="attachment_6634" align="alignnone" width="964"]Bazı milletvekillerinin, birinci derecedeki kamu görevinde bulunan yakınlarının hakkındaki yolsuzluk ve usulsüzlük iddialarına rağmen hiçbir şey yapılmazken, çalışkanlığı ile Malatya’da sevildiği halde istemedikleri Millî Eğitim Müdürü Battal Kanbay, yayınladığı mesajla memleketi Malatya’daki görevinden dolayı veda etti. Bazı milletvekillerinin, birinci derecedeki kamu görevinde bulunan yakınlarının hakkındaki yolsuzluk ve usulsüzlük iddialarına rağmen hiçbir şey yapılmazken, çalışkanlığı ile Malatya’da sevildiği halde istemedikleri Millî Eğitim Müdürü Battal Kanbay, yayınladığı mesajla memleketi Malatya’daki görevinden dolayı veda etti.[/caption]

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar