SON DAKİKA

İhsan Akın yine bombaladı .. “Her anlamda faydalanan her devrin varlıklarını gördük”

İhsan Akın yine bombaladı .. “Her anlamda faydalanan her devrin varlıklarını gördük”
A- A+

Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, zaman zaman sosyal medyasında yayınlamış olduğu ve Malatay’y adair eleştirileri ve gözlemlerine yer verdiği yorumlarına, sert eleştiri ve tahlillerine devam ediyor. Akın, “Her yerde her anlamda faydalanan her devrin varlıklarını gördük maalesef” dedi.

 Akın’ın son yorumu şu şekilde, “Bu hayatta son yaşadıklarımız bize çok şey öğretti; yıllardır ahlaklı, hakkaniyetli ve adaletli olduğunu her ortamda dile getiren ve öyle gözüken bazı idareci, yönetici ve temsilcilerin çoğu zaman iş yapmadığını sadece laftan sözden ve reklamdan ibaret zaman doldurduklarını gördük maalesef. 

Son yaşadığımız şeyler bize ayırt edici bir şekilde bakmayı ve görmeyi öğretti; koltuğundan hiç kalkmayan, telefonlara hiçbir zaman bakmayan ve sahaya hiç mi hiç çıkmayan bazı siyasetçi STK, müdür ve amirlerin, zaman dolduran, fikir öldüren ve sümen altı etmede çok iyi usta olduklarını gördük maalesef. 

Bu yaşanılan son afed bize her şeye rağmen yasamayı öğretti; hiçbir şeyi kalmamış ama her şeye rağmen ayakta durmaya ve yaşamaya çalışan anneleri, aylardır konteyner ve bazı ihtiyaçları için muhatap bulmaya çalışan babaları ve ihtiyacı olmadan ortalıkta sürekli toplayan fing atan her yerde her anlamda faydalanan her devrin varlıklarını gördük maalesef.”

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar