SON DAKİKA

Minibüsçüler Odasında fark atıldı, Ağaç Sanatkarları Odasında tek liste girdi

Minibüsçüler Odasında fark atıldı, Ağaç Sanatkarları Odasında tek liste girdi
A- A+

Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası’nın ve Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası’nın genel kurullarında mevcut bakanlar yeniden seçildiler.

Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası’nın 2022 yılı olağan genel kurulu Malatya Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’in yaptığı genel kurulda mevcut başkan Mesut İnce ile Fazlı Boran aday oldular.

Seçim sonucunda mevcut başkan Mesut İnce 567 oy alırken, rakibi Fazlı Boran ise 137 oy aldı.

Mesut İnce başkanlığındaki Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası Yönetim Kuruluna Ali Arıca, Ergun Özen, Hasan Hüseyin Kaçar, İsmet Kasar, Abdullah Çelik ve Fevzi Akıncı seçildi.

Denetim Kuruluna ise Yunus Kılınç, Erkan Karakoç ve Emir Gökhan Gönültaş getirildi.

Mesut İnce ve Fazlı Boran kucaklaşarak salondan ayrıldılar.

Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası’nın genel kurulu ise odanın Yeni Sanayi Sitesindeki hizmet binasında gerçekleştirildi.  Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin’in yaptığı genel kurulda mevcut başkan Mahmut Kavuk tek liste ile aday oldu.

Mahmut Kavuk başkanlığındaki Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası Yönetim Kuruluna İrfan Yılmaz, Suphi Demirkol, Fatih Karaca, Kemal Çalışkan, Mustafa Yolcu ve Cüneyt Şenol seçilirken, Denetim Kuruluna da İsmet Çalık, Hakan Ekici ve İsmail Caner Kaymaz getirildi.

MESOB Başkanı Şevket Keskin, esnaf odası seçimlerinin birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirildiğini belirterek, “Malatya esnafına yakışan bir seçim süreci yürütüyoruz. Birliğimizi bozmadan, kucaklaşarak seçim salonlarına geleceğiz, kucaklaşarak sandık başlarından ayrılacağız. Nerede birlik, orada dirlik.” dedi.

BURAYI TIKLAYIN...MALATYA GÜNDEMİNİN VİDEO HABERLERİNE ULAŞIN...

 

[caption id="attachment_3307" align="alignnone" width="808"]Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası’nın ve Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası’nın genel kurullarında mevcut bakanlar yeniden seçildiler. Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası’nın ve Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası’nın genel kurullarında mevcut bakanlar yeniden seçildiler.[/caption]

 

[caption id="attachment_3308" align="alignnone" width="844"]Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası’nın ve Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası’nın genel kurullarında mevcut bakanlar yeniden seçildiler. Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası’nın ve Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası’nın genel kurullarında mevcut bakanlar yeniden seçildiler.[/caption]

 

[caption id="attachment_3309" align="alignnone" width="915"]Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası’nın ve Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası’nın genel kurullarında mevcut bakanlar yeniden seçildiler. Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası’nın ve Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası’nın genel kurullarında mevcut bakanlar yeniden seçildiler.[/caption]

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar