SON DAKİKA

Yazıhan'da ilk aday Av. Abdulvahap Göçer

Yazıhan'da ilk aday Av. Abdulvahap Göçer
A- A+

31 Mart yerel seçimleri öncesinde belediye başkan adaylıkları için kulislerin yoğunlaştığı dönemde Yazıhan'da  Av. Abdulvahap Göçer ismi konuşulmaya başlandı.

AK Parti'ye karşı Yazıhan'da CHP çatısı altında tek aday çıkartılması için yürütülen çalışmalar da muhalif grupların Av. Abdulvahap Göçer ismi üzerinde yoğunlaştığı ve şimdiden çalışmaların başlatıldığı bildirildi.

Yazıhan bölgesindeki sağ seçmen üzerinde de etkisi olan Av. Abdulvahap Göçer, CHP Yazıhan İlçe Teşkilatı ile birlikte hareket ediyor.  Kılıçdaroğlu'nu destekleyen  CHP Yazıhan İlçe Yönetimi, CHP İl Başkanlığı seçiminde mevcut yönetim için imza vermemiş ve muhalif listeyi desteklemişti.

Av. Abdulvahap Göçer'in CHP Genel Başkanlık seçiminin ardından adaylığını ilan etmesi bekleniyor.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

56 yorum yapılmış

 • Abdulvahap Kılınç (8 ay önce)
  Adaylık hayırlı olsun, sırada başkanlık var, tebrik ederim, Yazıhan için hep birlikte ipi gogusleyecegiz
  0
  0
  Yanıtla
 • Seyfettin (8 ay önce)
  Yazıhan halkı tarafından sevilen her kesimden destek gören bir kişiliğin yanında azmi çalışkanlığı ve yazihanin her kesimine hakim oluşu her bölgesinde büyük bir çevre ve desteğe sahip gelişi Yazıhan için büyük bir kazanım olucaktir uzun süredir yerinde sayan Yazıhan bu seçim ve değişimle büyük bir gelişime girecegi aşikar hayırlısı olur inşallah adayligini tebrik ederim hayırlı olması dileğiyle desteklerimiz seninle
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Korkut (8 ay önce)
  Sayın avukat Abdulvahap göçer Yazıhan için çok isabetli bir karardır.sol ve sağı birleştirecek niteliğe sahip her iki kesim tarafından parti gözetilmeksizin sevilen biridir.çalışkanlığı azmi ve Yazıhan severliği ile yazıhana çok şeyler kazandıracağına inanıyorum.yardımsever haksızlığa boyun eğmeyen bir yapıya sahip olup inşallah bu yolda başarılı olacağına inanıyorum
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Slmn (8 ay önce)
  Sn. Abdulvahap Göçer'-in adaylığını en içten dilerilerimle tebrik ederim. Zira. Sayın müstakbel Başkanımızı yörede bilmeyen yoktur. Kendisi her yardıma ihtiyacı olupta yanına giden kimseyi geri çevirmemiştir. Vicdanlı, merhametli, hırslı, çalışkan azimli sol sağ parti bakmaksızın herkese hizmet götüreceği gibi, Yöredeki sağ kesimle sol kesimi birleştirebilecek, eğitimli ,kültürlü biridir. Aldığı her işi hakkını fazlasıyla vererek özveri içinde çalıştığı gibi belediye başkanlığında da çalışacağını biliyoruz. Yazıyanın transit bir ilçe olmasına rağmen hiç bir gelişme sağlamamış olması, sokakların pislik içinde olması, adam kayırmacılığının önüne geçecek bir insandır. Kardeşi dahi olsa haksızsa ona göre tavır alabilecek karaktere sahiptir. Bir kaç sözü geçen kişinin yanında oturup kalkmak yerine tüm Yazıhanlılara eşit mesefede ve aynı şekilde herkese içten,doğru ve dürüst davranan insandır. İnşallah seçim sonuçları onun lehine olur ve DAHA YAŞANABİLİR YAZIHAN İÇİN SN. ABDULVAHAP GÖÇER diyoruz. Yolun açık olsun başkanım.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Selçuk Ölmez (8 ay önce)
  Tam destek ful destek.hayrlı olsun
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Gökan serttaş (8 ay önce)
  Yazıhanın her mahallesine doğru miktarda hizmet görüreceğinden. Adamcılık yapmayacağından kuşkumuz yok. Hayırlı olsun
  0
  0
  Yanıtla
 • Emrullah Çınar (8 ay önce)
  Hayırlı Olsun Allah Yolunu Açık Etsin..
  %100
  %0
  Yanıtla
 • ölmez (8 ay önce)
  Yazıhan ilçemiz için hayırlı olsun Allah yolunu açık etsin
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Yasin (8 ay önce)
  Adayliginiz hayırlı olsun sn av inşallah dilediğiniz gibi olur inşallah
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Erdal bay (8 ay önce)
  Gelıyor gelmekte olan aday adayı abdulvahap beye şahsıma teprık eder hayırlısını dılerım yazıhan ıcın ajıret topluma de yer verecek ısımlerden olup baskaları gıbı hırz yapıp genclere ilerı gelenleri hıce sayıp ben yaptım ben ettım ile ağalık olmaz agalık alarak degıl vererek olur ata dedelerrımızden bunu gördük bunu duyduk
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Cebrail (8 ay önce)
  Allah hayırlı etsin. Çıktığınız bu yolda Allah muvaffak eylesin. Yazıhan ilçemiz için Eğitimli insanların artık görev başına gelmesi gerektiğine inanıyorum.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Basri (8 ay önce)
  Yazıhan Gerçek adayını Buldu. Ağalığın, Ben Bilirim anlayışının son bulacağı ümidiyle Hayırlara vesile olasını dilerken Bizim dağ köylerine Hayırlı olsun...
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Sürürlü (8 ay önce)
  Başkanım hayırlı olsun. Allah yolunu açık etsin.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Furkan (8 ay önce)
  Yazıhan İçin çok güzel bir Aday.. Burada Ağalık anlayışının bitirileceği, paslaşmaların son bulacağı, AB plakalı kamyonların cirit atmayacağı bir Yazıhan'-ın yeniden Her Mahallesiyle Her köşesiyle eşit Hizmet alacağı bir anlayış ile idare edileceğine inanarak Vahap beyi sonuna kadar destekliyoruz. Birilerinin Ahırların önüne kadar kilit taşı yaptırıp, Depremde Millet canını derdine düşerken onların Un, gıda, kömür ve paylaşım yapma çabalarının ne derece üzücü olduğunu maalesef gördük. Ayrıca Belediye Mesaj sisteminden tüm Yazıhan'-ı Drijan görüp Belediyenin kaynaklarını Kullanıp Yapmış oldukları Yayla şenliğinin mesajını atanların olmayacağı bir yönetim sisteminin gelmesi oldukça sevindirici.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Hulusi Karabıyık (8 ay önce)
  Adaylığın Yazıhan'-a Hayırlı olsun, Sayın Avukatım.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Kenan Barut (8 ay önce)
  Allah hayırlı etsin inşallah Tebrikler kardeşim seninle yol yürümeye bende varım isabetli bir karar verdin Allah yolunu açık Etsin sonuna kadar yanındayım
  %50
  %50
  Yanıtla
 • Kenan Barut (8 ay önce)
  Allah hayırlı etsin inşallah Tebrikler kardeşim seninle yol yürümeye bende varım isabetli bir karar verdin Allah yolunu açık Etsin sonuna kadar yanındayım
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Kenan Barut (8 ay önce)
  Allah hayırlı etsin inşallah Tebrikler
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Drejanli kadınlar 44 (8 ay önce)
  Allah hayırlı uğurlu etsin sonuna kadar yanındayız ağalık sistemi ile yönetilen belediyeciliği bitirecek aday
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Naci Karaoğlan (8 ay önce)
  Yolun açık olsun başarılı girişken genç ve dinamik var olan düzeni değiştirecek niteliklere sahip başarılar dilerim
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Misirdereli (8 ay önce)
  Deprem zamanı köye geldigimizde belediye gidip çadır istedik biz Malatya'-da geldiğimiz için bize çadır vermediler.Depo ful doluydu birilerine başkanı arttik yine vermedi.Bizde hiç oy vermedigimiz Veli agbabayi aradık.kactane lazım sayı verin dedi.bir gün sonra hemen gonderdi.Veli Agbabaya çok ama çok teşekkür ediyoruz.ahde vefa diye bir şey var.iyilik ve kötülük unutulmaz.A.Vahap bey şimdide Allha hayırlı etsin.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Semiha (8 ay önce)
  Sayın Avukat Abdulvahap GÖÇER alanında tanınmış en iyi avukatlar arasında parmakla gösterilecek nadir insanlardan biridir. Yazıhan Belediyesi için aday olması bizler için mutluluk vericidir.Kendisini Yazıhan Belediyesi için büyük bir şans olarak görüyorum. İnsan ilişkilerinin iyi olduğu,kendini geliştirmiş, eğitimli, kültürlü ve insanlığa faydalı, adaletli, yönetici ruhlu, genç birinin aday olup ilçemizi temsil etmesinden gurur duyuyorum.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Drejanlī (8 ay önce)
  Bu göreve layık tek adam Doğru adam doğru aday hem Yazıhan için gelişim ve değişimi sağlayacak tek adam
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Av. (8 ay önce)
  Hem Yazıhanda gelişim ve değişimi sağlayacak ve hem de mevcutta varolan belediyecilikten çok ağalık sistemiyle yönetilen Yazıhanı kurtaracak isabetli bir aday olmuş. Sağ kesiminde sol kesiminde sevdiği tanınan bir insandir kendileri. Şimdiden Yazıhan için hayırlı olsun.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Veysel Bozkurt (8 ay önce)
  Hayırlı olsun inşallah
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Yazıhan (8 ay önce)
  Deprem yardımlarını adaletsiz dağıtanlara Yazıhanı uzakta kumanda ile idare edenlere herşeyi akraba ve köyüne arazsine götürenlere ders verme zamanı.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Kazım Kılınç (8 ay önce)
  Abdulvahap Bey teyzem oğludur.Hep dışarda olduğum için kendisini biraz geç tanıdım Abdulvahap Bey Yazıhan da sağ kesimdende çok oy alır. Çünki kişilik sahibidir. Mert, cömert, yardımsever, inançlı düzgün bir aday. İnşallah kazanır Yazıhan sokaklarını çöplerden köpeklerden kurtarır. Drejanın en büyük bir kabilesi olan Kureyşlidir. İnşallah elbirliği ile başkan yapacağız. Yazıhanı feodaliteden kurtaracağız. Haydi Yazıhan kalk ayağa işte başkan işte lider.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Nihat (8 ay önce)
  Hayırlı olsun çıktığınız bu kutlu yolda bir yazıhanlı olarak canda yürekten seninleyiz yazıhanın sorunlarını çözeceğine inanıyoruz desteğimiz seninle
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Nihat (8 ay önce)
  Hayırlı olsun çıktığınız bu kutlu yolda bir yazıhanlı olarak canda yürekten seninleyiz yazıhanın sorunlarını çözeceğine inanıyoruz desteğimiz seninle
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Nihat sevimli (8 ay önce)
  Hayırlı olsun çıktığın bu yolda desteğimiz seninle yazıhanın sorunlarını çözeceğine inanıyoruz çıktığın bu kutlu yolda yazıhanlı olarak canda yürekte seninleyiz
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Ahmet akgul (8 ay önce)
  Yazıhan halkı için hayırlı uğurlu olsun. Yazıhan için çok isabetli bir karar vermiş. Basaracaginda eminim. Kendisinede bu kararında dolayı şimdiden tebrik ederim.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Ömer Salih (8 ay önce)
  Yazıhan için taze kan olacaktır,değerli Av.Abdulvahap Göçer'-i canı gönülden destekliyoruz,yıllardır koltuğa çöreklenip güzel Yazıhana hak ettiği hizmeti getirmeyen yönetimin acilen değişmesi lazım.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Şafak güldaş (8 ay önce)
  Tebrik ederim Bu göreve layık yazıhana aday ilk kişi sonuna kadar yanında olduğumuzun bilinmesini isterim bu görevde bu süreçte sonuna kadar yanındayız . Doğru ADAM doğru aday .
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Feyzi varol (8 ay önce)
  Tebrik ederim.Hayirli olur inşallah.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Kdr (8 ay önce)
  Sayın Avukat Abdulvahap Göçer kazanırsa Yazıhan'-a devrim niteliğinde gelişmeler yaşatacağı aşikardır. Türkiye'-nin ileri gelen hukukçuların biri olan Abdulvahap Bey'-in Yazıhan'-a ilçemize aday olması bizler için çok büyük bir avantaj ve gurur kaynağıdır. Eğitime değer veren bir başkan olarak Yazıhan'-a birçok alanda ve faaliyette değerler katabilecek liberalist bir yöneticicidir. Bizlerin yapabileceği ancak böyle donanımlı yöneticileri ilçemize başkan yapmaktır. Şimdiden tebrik ediyorum
  %100
  %0
  Yanıtla
 • KAYA (8 ay önce)
  Tebrik ediyorum,Adil,tarafsız, dürüst bir siyaset yapacağına gönülden inanıyorum. Yolun Açık olsun
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Sinanli (8 ay önce)
  Güzel Yazihanimiz için isabetli bir karar sonuna kadar yanındayız hayırlı olsun
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Sinanli (8 ay önce)
  Yazıhan için isabetlibi karar olmus. Yeni bir oluşum yeni bir Yazıhan için dürüst güvenilir bir aday hayırlı olsun.sonuna kadar yanındayız.
  0
  0
  Yanıtla
 • Engin karaoglan (8 ay önce)
  Doğru adam doğru aday CHP teşkilatını yaptıkları seçimden dolayi kutluyorum. Bölgede hemen hemen her insana eli değmiş güzel yürekli avukat başarılar.
  0
  0
  Yanıtla
 • İsmail Özdemir (8 ay önce)
  Hayırlı olsun Allah yolunu açık etsin işallah
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Sezai (8 ay önce)
  Hayırlı olsun başarıların daim olsun abi.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Mehmet Yiğiter (8 ay önce)
  İsabetli bir tercih olduğu kanaatindeyim. İnşallah Akp den rahatsız olanların da desteğiyle seçilir.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • İlyas (8 ay önce)
  Bu süreçte bizi destekleyen herkesten Allah razı olsun
  %100
  %0
  Yanıtla
 • İlyas Göçer (8 ay önce)
  Bu süreçte bizi destekleyen herkesten Allah razı olsun
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Ali Şahin (8 ay önce)
  Çok hayırlı olur mevcut lartlarda chp ye oy vermediğimiz halde Abdulvahap bey çok yerinde bir aday olur. Benim gibi chp ye oy vermeyen çoğu kesimin oyunu şimdiden almıştır eminim.. Şimdiden başarılar diliyorum
  0
  0
  Yanıtla
 • Yunus Şen (8 ay önce)
  Genç, dinamik, çalışkan, herkesin derdi ile dertlenen, sevinci ile neşelenen, herkese eşit mesafede dürüstlüğü ve cana yakınlığı ile tanınan kıymetli bir arkadaşımız. Gerçekten de Yazıhan sevdalısı adam gibi adam. Sonuna kadar yanındayız…
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Aydemir (8 ay önce)
  Başarılar diliyorum hayırlı olsun
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Hamidiyeli (8 ay önce)
  Güçlü bir aday ile güçlü Yazıhan diyorum. Yolunuz açık olsun başkanım ...
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Yunus Şen (8 ay önce)
  Genç dinamik çalışkan dürüst bir insan Ayrıca Yazıhan sevdalısı herkese eşit mesafede adam gibi adam sonuna kadar yanındayız
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Yunus Şen (8 ay önce)
  Genç dinamik herkese eşit mesafede adam gibi adam Yazıhan sevdalısı bir kardeşimiz çevresindeki insanların dertleri ile dertlenen sevinçleri ile sevinen halkın içinde biri
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Mazlum beyaz (8 ay önce)
  Hayırlı olsun değişim şart gerçekten bu yolda yanında olmaktan gururduyaruz
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Abdullah Günhan (8 ay önce)
  Başarılar diliyorum kardeşim
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Abdullah Günhan (8 ay önce)
  Tebrikler kardeşim başarılar diliyorum şimdi Akp ne yapacak
  0
  0
  Yanıtla
 • Abdullah Günhan (8 ay önce)
  Tebrik ediyorum başarılar diliyorum inşallah başarılı olacaktır şimdi Akp ne yapacak
  %100
  %0
  Yanıtla
 • DURUCASULU (8 ay önce)
  Evet Yazıhan için kollarını sıvayan ve Kazanma şansı yüksek olan tak aday, Yazıhan için hayırlı olsun. Gerçekten son derece İsabetli bir aday, Haksızlığa, yolsuzluğa ve Duyarsızlıkla mücadele için Herkesin destekleyeceği bir isim şimdiden hayırlı olsun......
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Yıldıray (8 ay önce)
  Başarılar diliyorum.allah yolunu açık etsin dilerim Yazıhan için yeni bir umut olur. Artık yazihanda değişim kaçınılmaz oldu.
  %100
  %0
  Yanıtla
Çok okunanlar