SON DAKİKA

MHP İl Başkanı Samanlı, “Türk Milleti’nin tokadı mezalimi tarumar etti”

MHP İl Başkanı Samanlı, “Türk Milleti’nin tokadı mezalimi tarumar etti”
A- A+
Reklam

MHP İl Başkanı Samanlı,Türk Milleti’nin tokadı mezalimi tarumar etti”

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yayınladığı mesajda; “15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan her bir manzara zihnimize kazınmıştır ve unutmamız mümkün değildir. O kanlı gece gözünü kırpmadan şehadete koşan nice vatandaşımızın adını ve simasını her daim yaşatacağız.” dedi.

 

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı’nın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı şu  şekilde;

“ Bugün Türk Milleti’nin Demokrasi Zaferi’nin 6. yıldönümünü kutluyoruz. Çok yakın bir zamanda kazandığımız bu kutlu zafer ile tüm dünyaya gücümüzü ve birliğimizi yeniden göstermiş bulunduk. Aslında tüm dünya devletleri gücümüzün de gözü karalığımızın da farkında. Bugün bile ülke topraklarımızı kuşatmış olan dâhili ve harici unsurları görüyor ve onlarla her alanda hala büyük savaşlar veriyoruz.

15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan her bir manzara zihnimize kazınmıştır ve unutmamız mümkün değildir. O kanlı gece gözünü kırpmadan şehadete koşan nice vatandaşımızın adını ve simasını her daim yaşatacağız. Çiçeği burnunda Özel Harekât polislerimizi, evde evlatları tarafından nöbet dönüşü beklenen kahraman askerlerimizi unutmamız mümkün değildir. Tankların önünde tüm bedenini ve tüm benliğini siper eden kardeşlerimizi, vatandaşlarımızı unutmamız mümkün değildir.

Bizimle beraber onları unutmayacak bir kesim daha var. Bu gecenin mimarı ve mihmandarı olan her kim varsa hepsi Yüce Türk Milleti’nin attığı okkalı tokadı unutmadı, unutmaları da mümkün değildir; çünkü Türk Milleti’nin tokadı mezalimi tarumar etti. Bozgunculuk gibi kirli bir emelle yola çıkan her kim varsa bozguna uğradı.

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yayınladığı mesajda; “15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan her bir manzara zihnimize kazınmıştır ve unutmamız mümkün değildir. O kanlı gece gözünü kırpmadan şehadete koşan nice vatandaşımızın adını ve simasını her daim yaşatacağız.” dedi.

SAYIN DEVLET BAHÇELİ, O GECE CESARETİN TİMSALİ OLMUŞTUR

O gece, ilk açıklamayı Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli yapmış ve tüm ısrarlara rağmen canını ortaya koyarak, tüm saldırı ihtimallerine rağmen MHP Parti binasından ayrılmamıştır. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte TBMM binasını müdafaa etmeye geçen liderimiz, canını ortaya koymaktan çekinmemiş ve darbecilere fırsat vermemek konusunda hiçbir muhalifin gösteremediği bir cesaretin timsali olmuştur. Sayın Devlet Bahçeli, darbe gecesinin hemen ardından, MHP’nin darbe karşısındaki duruşunu ve netliğini belirten şu açıklamasıyla hainlere fırsat vermeyeceğimizi adeta tüm mezalimin aklına nakşetmiştir;

Türk milleti her seferinde darbelerin yıkım ve acı sonuçlarına muhatap kalmıştır.

Şu anda ülkemiz kriz ve belirsizlik sarmalının dibindedir. Herkes bilmelidir ki, demokrasiden taviz istikbal ve istiklalden kopuş demektir.

Milliyetçi Hareket Partisi her türlü demokrasi dışı arayışa tavırlı ve karşıdır.

Türkiye’nin pek çok sorun ve sıkıntısı olduğu tartışmasızdır.

Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünün çok ciddi tehdit ve taciz altında bulunduğu da ortadadır; ancak her sorununun çözüm yolu demokrasidir.

Türkiye’nin iç savaş ve kaos ortamına savrulması halinde Türk Milleti’nin ödeyeceği bedel vahim ölçüde yüksek ve pahalı olacaktır.

Bu itibarla geleceğimizi karartacak, Milli Birlik ve Bütünlüğümüzü sabote edecek her türlü müdahaleye milletçe mesafeli durmamız şarttır ve tarihi bir sorumluluktur.

Nitekim hiçbir kalkışma kabul edilemeyecektir.

Askeri darbe teşebbüsünde bulunanların derhal hukuka teslim olmaları en samimi beklentim ve tavsiyemdir.’

 

 

ÖLMEK, GERÇEK MÜMİNLER İÇİN KOLAYDIR

Duyduk ki FETÖ Terör Örgütü Elebaşı canını veremiyor, aldığı ahlardan olsa gerek huzurlu bir ölüme kavuşamıyormuş. Ölmek sadece gerçek müminler için kolaydır; Zulm ile abad olanın, akıbeti berbat olur. Kendisini bekleyen bu akıbet hepimizin malumuydu. O da onun bu hainliğine ortak olan ve çanak tutanlar da er ya da geç layığını bulacaktır. İmanı ve itikadı tam olan her mümin, ileri görüşlülükle düşünerek onları bekleyen sonu tayin edebilecektir.  Dileğimiz, başta FETÖ Terör Örgütü Elebaşı Fetullah Gülen olmak üzere; vatan toprağımıza büyük bir riyakârlıkla bakan ve huzurumuza, birlik ve beraberliğimize gölge eden her kim var ise; aldıkları ahları misliyle ödeyerek can vermeleridir.

Başta cesur hemşehrilerimiz olmak üzere Yüce Türk Milleti’nin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutluyorum. Birlik ve beraberliğimizin ebede değin baki kalmasını Cenab-ı Allah’tan diliyor, tüm 15 Temmuz şehitlerimizin ailelerine sabırlar diliyorum.”

BURAYI TIKLAYINIZ.... MALATYA'NIN GÜNCEL HABER VİDEOLARI BURADA

Reklam

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Reklam
Çok okunanlar