SON DAKİKA

MTÜ'de 3 fakülte dekanı değişti

MTÜ'de 3 fakülte dekanı değişti
A- A+

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Alaadin Polat, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Ersan Çiftçi, Sosyal ve Beşerî Bilimler Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Oğuzhan Göktolga atandı.

Rektör Prof. Dr. Recep Bentli, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlham Erdem ve Prof. Dr. Orhan Gündüz, Genel Sekreter Doç. Dr. Ahmet Selim Özkan ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Serkan Deniz’in katılımıyla rektörlük makamında görev teslim töreni düzenlendi. 

Törende görev süresi sona eren Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Kutlusoy görevini Prof. Dr. Alaadin Polat’a; Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ile Sosyal ve Beşerî Bilimler Fakültesi dekanlık görevlerini yürüten Prof. Dr. Mustafa Alican, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesindeki görevini Prof. Dr. Ersan Çiftçi’ye, Sosyal ve Beşerî Bilimler Fakültesindeki görevini Prof. Dr. Oğuzhan Göktolga’ya devretti.

Törende Rektör Prof. Dr. Recep Bentli görev süresi boyunca yürüttüğü hizmetlerinden ve katkılarından dolayı Prof. Dr. Ergün Kutlusoy ve Prof. Dr. Mustafa Alican’a teşekkür plaketlerini takdim ederken, dekanlık görevlerini devralan Prof. Dr. Alaadin Polat, Prof. Dr. Ersan Çiftçi ve Prof. Dr. Oğuzhan Göktolga’ya yeni görevlerinde başarılar diledi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar