SON DAKİKA
Ramazan ERGÜL

İHANETİN BAĞRINA SAPLANACAĞIZ - 2

İHANETİN BAĞRINA SAPLANACAĞIZ - 2
A- A+

Bir önceki yazımızda Muhsin Yazıcıoğlu SUİKASTI ile ilgili birebir tanık olduğumuz hayatın normal akışına ters olaylar ile ilgili bilgiler verip neden kaza değil de SUİKAST dediğimizi siz değerli okurlarımıza izah etmeye çalıştık.

Bu yazımızda da Muhsin Başkana yapılan ihanet ve haksızlıkları konuşup olması gerekenleri yazacağız. Bu tür olaylarda uzmanlaşmış isimlerin hepsinin katıldığı genel bir kanı var o da şu “ Bu tür olaylarda faili bulmak istiyorsanız olayın kime fayda sağladığına bakmak lazım” diyorlar. Muhsin Başkan SUİKASTININ  gerek parti içinde gerekse de ülke siyasetinde fayda sağladığı kişiler illa ki mevcut. Bunlar bu kahpeliğe sessiz kalmış, sessiz kalması yetmiyormuş gibi ses çıkartmaya çalışanlarında sesini kısmaya çalışarak kendilerine Saray Komisyonlarında ya da meclis sıralarında geçici olarak yer bulmuşlardır. Şereflerini, haysiyetlerini, onurlarını en önemlisi de Muhsin başkanı satarak edindikleri o makamların kendilerini kurtaramayacağını unutmuş sayarak buradan tekrar hatırlatalım. Bir saniyesine bile hükmedemeyeceğiniz bir dünya için fırıldağı da geçip pervane olan haysiyetsizler. Muhsin Başkanı kendine yol başçı etmiş binlerce dava arkadaşımız varken bu hesap kalır mı yanınıza. Siz hiç hesap etmez misiniz bu ülke de herkes mi satılık diye, herkesi kendiniz gibi omurgasız mı sandınız? Kaç defa Allah´a dua ettik “Rabbim günü saati geldiğinde bizleri Muhsin Başkanın intikamına memur eyle” diye. Bu duaya amin diyen binlerden hiç mi birinin Allah katında bir kıymeti olmayacak. İşte o gün geldiğinde amin diyen binlerden biri illaki gerekeni yapacak. Bu dünyada olmadı mı biz yine peşinizde olacağız. Unutmayın sizden bir Muhsin Yazıcıoğlu alacağımız var.

Bir de bunun ülke siyasetinde faydasını gören sözüm ona siyasiler var. Sözüm ona diyorum çünkü biz siyaseti Muhsin Başkanda gördük onunla sevdik. Ondan sonra hiçbir siyasi bize iyi görünmedi, ha şu da var gerçi yetiştirdiği binlerce gençten illa ki siyasete atılacak olanlar olacak. O zaman biz de bize düşüne yerine getirip yeni Muhsinlerin yetişmesine vesile olmak için elimizden geleni yapacağız inşallah. 

Peki siyasi arenada Muhsin Başkan suikastından fayda görenleri ne yapmalı? Sırf kendilerine alternatif gördükleri için bu günaha ortak olan ya da göz yuman şeref yoksunları, bu konuyu namus meselesi yapıp namusunu ortada bırakan namus yoksunları, suikastı kazaya çevirmeye çalışan bostan korkulukları. Aynı duamız sizin içinde geçerli, günü saati geldiğinde sizde hesabını vereceksiniz, bu dünyada olmadı Ruzi Mahşer´de vereceksiniz. Muhsin Başkana inanmış, davasına gönül vermiş binlerce kardeşimiz, abimiz, ablamızın ortak fikri olarak yazıyorum bunları. Ülkücü şehit Mustafa PEHLİVANOĞLU´nun dediği gibi “Mustafalar ölür Allah davası ölmez.” “Muhsinler ölür, Nizam-ı Âlem davası ölmez.” Türk-İslam davasına, Nizam-ı Âlem davasına gönül veren her vatanseverin yüreğinde kanayan bir yara, hatırlandığında gözümüzde yaş olan bu suikasta dahili olan her kimse şunu unutmasın. Sizden ve bu düzenden Bir Muhsin Yazıcıoğlu alacağımız var. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

4 yorum yapılmış

 • murat akköse (1 ay önce)
  Yüreğine kalemine sağlık başkanım.Muhsin Başkanın Davası yetim,öksüz kalmadı davasını ileriye taşıyacak bu memleketi düşünen çok şükür nice muhsinler yetişti.Rabbim mekanını aLÎ eylesin.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Huzeyfe (1 ay önce)
  Bir Muhsin ölür bin muhsin doğar allah ın izniyle
  %100
  %0
  Yanıtla
 • ramazan güncü (1 ay önce)
  ağzınıza yüreğinize sağlık başkanım yıne çok güzel açık bir dile getirmişsiniz bir nebi bizimde sesimiz oldunuz bizimde içimizdekilerini dile getiriyosunuz oyuzden size teşekkür ederiz
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Mehmet gölçek (1 ay önce)
  reis gün gelir herkes hesap verecek o zaman da bakalım bu kadar pişkin olacaklar mı gerçi karaktersiz insan her yerde karaktersizdir
  %100
  %0
  Yanıtla

Ramazan ERGÜL yazıları

Çok okunanlar