SON DAKİKA

Tecavüzcüleri savundular, Vargas'ı istemiyorlar!

Tecavüzcüleri savundular, Vargas'ı istemiyorlar!
A- A+

Malatya’da bir lisede yaşanan iğrenç ve ahlaksız olay vardı.

Çok değil, Ocak 2023’de gündeme gelmişti.

Bir kız çocuğu.

Henüz 16 yaşında, henüz çocuk.

“Üniversite diplomalı” ve mesleği “öğretmen” olan yaşları 45 ve 53 olan 2 öğretmenin cinsel ilişkiye girdiği iddiası, iddianameye dönüşmüş ve 2 mahlukun 16 yaşındaki kız çocuğu ile 2 yıldan beri ilişkiye girdiğine dair güçlü deliller sunulmuştu. 

Rezillik…

Ahlaksızlık…

Bu olay ortaya çıktığında bir kısım medya hariç herkes sustu.

STK’lar sustu, muhalefet partileri sustu, diller lal oldu, alnı secdeye değenler suspus kaldı.  

Soruşturmayı kapatmayarak sonuna kadar peşine düşen dönemin Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir, bu memlekette yatak odasını gösteren karikatürler yayınlanarak sürekli hedef gösterildi.

***

16 yaşındaki kız çocuğu ile ilgili dosya gündeme geldiğinde kafalarını, inançlarını, dirençlerini, Malatya’da depremin enkazlarına sokanlar, Avrupa Voleybol Şampiyonu olan takımda forma giyen milli oyuncu Melissa Vargas’a Malatya Fahri Hemşehrilik Beratı verilmesine karşı çıkıyormuş.

16 yaşındaki kız çocuğu ile ilgili iğrenç olay ortaya çıktığında namusluluklarını unutanlar, “Ben Malatyalıyım” diyen oyuncu Melissa Vargas’a Malatya Fahri Hemşehrilik Beratı verilecek diye namuslu pozlarına giriyor. 

Ulan… işiniz gücünüz poz vermek, ya da poza girmek.

Siz; 16 yaşındaki kız çocuğu ile ilgili iğrenç olay ortaya çıktığında Müslüman değil miydiniz, o zaman “İslami hassasiyetiniz” yokmuydu?   

Melissa Vargas için gösterdiğiniz “İslami hassasiyetinizi” 16 yaşındaki kız çocuğu için neden esirgediniz? 

Bu memlekete 2 tane öğretmen 16 yaşındaki kız çocuğu ile ilişkiye girerken bu memleketin ahlakı bozulmuyor da, Melissa Vargas’a Malatya Fahri Hemşehrilik Beratı verilince mi bozuluyor?

Esas işleri ticaret “!” olan sözde gazeteciler tayfasının piri ve baş piresi 16 yaşındaki kız çocuğu olayı ile ilgili gözlerinde kocaman mertek varken, Melissa Vargas’ın gözünde toz aramasınlar.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

10 yorum yapılmış

 • Serdar (7 ay önce)
  Bizler bu düşüncede ki insanlarla bir adım ileri gidemeyiz ! Kişilerin ne giydiği, ne taktiği ne yediği ve tercih ettiğine kimseye zarar vermedikçe KARIŞAMAYIZ ! Cumhurbaşkanımız bile söyledi. Kız ödüllü bir milli sporcu Malatya ta başkandan dolayı sempatisi olmuş, Malatya yi görmek isterim demiş fahri hemşirelik verilecek olanlara bak. Vallahi de vallahi de bizden bu kuş beyinlilerle olmaz .
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Fatma (7 ay önce)
  Bu sapkın beyinleri asıl sorgulamalı ve yargılanmalıyız. Adama bak cinsel tacizcileri aklıyor gitmiş Vargas a kafayı takıyor ! Hele senin bir Istanbullar da ne haltlar yediğine bakalım ??? Hele senin anan, bacın, kızın böyle bir cinsel istismara maruz kalsın bakalım!!! Bunların yemin ederim beyni yok ! Siz Malatyalı diye geçiriyorsunuz da Vargas a Fahri unvan verilecek laf ediyorsunuz . Hadiiiii ordaaaan
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Malatya (7 ay önce)
  Bu sözde gazeteciler ile beraber olup kendi haklarında haber yaptıranlar var birde. Acınacak haldeler.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Cero (7 ay önce)
  Ahlaksızlığın en üst seviyesinde olan bu olaya göz yumumanın da, susanın ad Allah bin türlü belasını versin. Korkan deve misali başlarını kuma gömsünler bakalım. Sapıklığı gizlerlerse herşey çözülür sanan gafiller. Bu gün susarsanız yarın sizin çocuklarınıza da aynısı olur. Bakalım yine susup o zaman da örtbas etmeye mi çalışacakmısınız?
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Ayşe (7 ay önce)
  Esas işleri ticaret çok doğru yazmışsınız Burhan bey... para karşılığı iftira, yalan, kumpas haberler ile tetikçilik yaparak para kazanıyorlar.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Salih (7 ay önce)
  İnsanların özel hayatından size ne. Gelmiş zorla size mi bişey yapmış. Üstüne üstlük dünya çapında başarısı var. Şimdi sorarlar hem sizin böyle bir başarınız yok hem de biz sizin acaba özel hayatınız da ne yaptığınızı bilmiyoruz, bir sizinkini de incelemeye alınsın kim bilir ne sapkınlıklar çıkacak ! Çünkü sapkın beyinliler ancak 12 yaşındaki çocuklara cinsel istismarı normal görür ve üstünü kapatmak için de yazılar yazar !
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Erdem (7 ay önce)
  Size gerçek amaçlarını söyleyeyim. tanınmış bir karakter üzerinden kendi sapkın ruhlarını ve sapkın eylemleri savunularını bastırmak için yaptıkları bir manipülasyon eylemidir. Ancak insanlar aptal değil. Siz sapık öğretmenleri savunup onları aklamaya çalışırken zaten ne olduğunu nasıl zihniyette olduğunuzu belli ettiniz. Umarım en kısa sürede yargılanırsınız..
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Mert (7 ay önce)
  Meyve veren ağaç taşlanır. Cehalet ve sapkın kişilikler herzaman bunu yapmıştır. Başarıyı kıskanmış veya menfaatine uymadığı için başarılı olan herkesi itibarsızlaştırmaya çalışmıştır. Sapık öğretmenleri savunanlarında hakkında hemen soruşturma açılmalı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Latif (7 ay önce)
  Sapık ruhlu insanlar ancak bir başkasına zararı olmayan insanlara saldırır. Çocuklara masum varlıklara sapıklıkta bulunan ve bunları savunanlara derhal inceleme soruşturma başlatılmalı.
  %100
  %0
  Yanıtla
 • Emine (7 ay önce)
  Sayın Cumhurbaşkanızmız açıkşama yaptı. Sanat vr spor birleştirici güçtür. Bozgunculuk yapanlar hadlerini bilmeli. Siz insanların başarısı ile ilgilenmelisiniz bununla gurur duymalısınız. Yasalarlada güvence ve koruma altına alınan özel hayatın korunması ve gizliliğini çiğneyen herkes suç işlemiştir. 6 ay ile 3 yıl arası hapis cezası bulunmaktadır. Bunu bilmemek büyük cehalet. İyi veya kötü insansınızdır. Başka hiçbir kıstas yoktur. Ve Cumhurbaşkanımızın dediği gibi bütün farklılaklara saygı duymak zorundasınız.
  %100
  %0
  Yanıtla

Burhan KARADUMAN yazıları

Çok okunanlar