SON DAKİKA
Mustafa ÇOLAKOĞLU

RUH İKİZİ

A- A+

Ruh ikizi; zevkleri karakterleri ve ruhsal açıdan biri birine çok yakın olanlar demektir. Amerika, İsrail ve diğer emperyalist devletler ruh ikizidir. Zevkleri, karakterleri bu tarife çok da güzel uyuyor. 

 

Günümüzde, Amerika ve İsrail’in devlet yöneticilerinin karakterlerinin çocuk, yaşlı ve masum insanları öldürmekten zevk aldığını bütün insan alemi biliyor fakat dünyadaki bütün devlet yetkililerinin üzerine sanki ölü toprağı serpilmiş gibi Filistin’deki soykırımı görmemezlikten geliyorlar. 

 

Çok yakın tarihte Amerika, Ortadoğu bölgesinde atını oynatabilmek için, FETÖ, PKK, İŞİD, EL KAİDE, DEAŞ ve diğer terör örgütlerini besleyip bu bölgenin başına bela edip uygun bir zamanda da masumane bir şekilde önce Irak ve Suriye’yi istediği gibi bir kıvama getirdi, şimdi sırada İran ve Türkiye devletleri var. 

 

 

Dünyadaki bütün emperyalist güçler, başta İsrail olmak üzer hedefleri Anadolu, Bakü, Nil Nehri ve Basra körfezin içine alan bölgeye hakim olmaktır. Yahudi dinine göre Arzı mevud(vaat edilmiş ) topraklara sahip olmak inançlarının  gereği olması nedeni ile önündeki bütün engelleri aşmaları için gereğinin yapılması için çocukların, yaşlıların ve diğer masum insanlarının öldürülmesinin hiçbir mahsuru yoktur ve her türlü yol mubahtır. 

 

Suriye’den, beş milyon insanın, Türkiye’ye sürülmesinin asıl amacı da, İsrail’in Arz-ı Mevud hedefleri ’ne ulaşılması için zemin hazırlamaktı. Türkiye’deki yetkililer ne yazık ki, Amerika ve İsrail’in oyununa gelmişlerdir. 

 

Arz-ı mevud bölgesinin içinde olan illerimiz, Adana, Maraş, Malatya, Elazığ, Bingöl, Muş, Van, Antep, Urfa, Mardin, Siirt ve Hakkari şehirleridir. 

 

Amerika ve İsrail ruh ikizleri çıkarları gereği biri birleri ile iş birliği yaparak günümüzdeki Filistin’deki soykırımı bütün dünyanın gözü önünde idealleri uğruna yaparken, başta Türkiye yaşayan insanlarımız olmak üzer bütün dünyadaki insanların üzerine sanki ölü toprağı serpilmiş gibi, günümüzde olan ve ileride olacak soy kırımları görmemek ve işitmemek için başlarını kuma gömüşlerdir.

 

En acısı da hayvan hakları diyerek ayağa kalkan şahısların İnsan haklarından bihaber olmalarıdır. Filistin’deki soykırımı görmemezlikten gelen vicdansız insanların kısa bir zamanda bu rezaleti unutacakları malum. Çünkü geçmiş tarihlerde Avrupalıların Amerika, Afrika ve Avusturalya kıtalarında yaptıkları soykırımlar, İspanyolların Endülüs Müslümanlarına yaptıkları soykırımlar, Rusya’nın, Kırım ve Orta Asya’daki Türklere yaptıkları soykırımlar nasıl unutulmuşsa, günümüzde de, Çin’in Doğu Türkistan’da, Amerika ve İsrail’in Filistin’de yaptığı soykırımlar unutulacaktır.

Çok okunanlar